Talerze z łupka

Jest 23 produktów.

Podkategorie

  • Lupeck Simple

    Talerze w tej linii charakteryzują się naturalną powierzchnią i naturalnymi krawędziami. Są one odzwierciedleniem naturalnego piękna łupka, świetnie pasują do każdego wnętrza – zarówno barów sushi, karczmy czy eleganckiej restauracji. Talerze z linii SIMPLE dobrze komponują się z każdym rodzajem dań, zarówno ciepłych jak i zimnych, deserów, sałatek, przystawek itp.

  • Lupeck Minimal

    Talerze w tej linii mają naturalną powierzchnią, ale jest ona ograniczona rowkiem, którego zadaniem jest zatrzymywanie sosów na talerzu. Krawędzie w linii modern cięte są na prosto, przez co talerz wygląda bardziej minimalistycznie. Talerze z linii minimal podobnie jak SIMPLE, można wykorzystać do wszystkich rodzajów potraw, dzięki ograniczającemu rowkowi lepiej sprawdzają się podczas podawania dań i deserów oblanych sosami.

  • Lupeck Fusion

    Powierzchnia talerzy z linii FUSION jest delikatnie zagłębiona i wygładzona względem krawędzi. Dla zachowania naturalności, brzegi talerza oraz jego krawędź pozostały naturalne. Linia FUSION świetnie sprawdza się przy podawaniu deserów, lodów i sałatek i innych dań z sosami. Talerze FUSION mają polerowaną powierzchnię, przez co jest ona bardziej podatna na zarysowania, nie zalecamy stosowania noży z ostrzem typu „piłka” stosowanych np. do steków.


Twoje konto

Zapomniales hasla?

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Zobacz nasze opinie na:

Program ochrony kupujących:Program Ochrony Kupujących